טויוטה סלקט - toyota select

 

טויוטה סלקט – טויוטה יד שניה

 

חושבים לרכוש מכונית יד שניה מיצרן מוכר ואמין עם אחריות? הכירו את תוכנית Toyota Select שמוצעת כיום על ידי הסוכנות המורשית של טויוטה בנס ציונה-רחובות. חברת טויוטה משווקת בכל שנה מספר רב של דגמים חדשים. עם זאת, לא כל משפחה מעוניינת או מסוגלת כלכלית לרכוש רכב חדש. עד כה, רבים רכשו את הרכבים מסוכנויות רכב יד שניה עם אחריות מוגבלת או ממוכרים פרטיים ללא אחריות כלל. כיום תוכנית חדשה משנה את עולם רכישת רכבי יד שניה.

מהי טויוטה סלקט • toyota select ?

 

על מנת לוודא כי הרכב שאתם רוכשים יד שניה מסוכנות טויוטה ילווה אתכם במשך שנים רבות לאחר הרכישה, החברה מציעה מכוניות ממודל צעיר החל מ-2013. מלבד בחינה של שנת הרכב, מכוניות אלה, שלא עברו יותר משבע שנים על הכביש נבדקות היטב מבחינת היסטורית הטיפולים ועוברת בדיקות איכות קפדניות רבות: מאה וחמישים בדיקות שונות לכל רכב. בנוסף, הרכבים המשווקים במסגרת תוכנית טויוטה סלקט לא עברו יותר ממאה וחמישים אלף קילומטרים.

במידת הצורך, החברה מחליפה את הצמיגים, את הבלמים, מבצעת תיקוני צבע על מנת להחזיר את הרכב למצבו החדש והמקורי לצד תיקוני פחחות ומוציאה תחת ידיה רכב במצב תקין לחלוטין שנראה מצוין.

מה מייחד את הרכבים במסגרת התוכנית: החברה יכולה לשווק את הרכבים עם אחריות מיוחדת של היבואן למשך שנה לרכבים הנוסעים על בנזין ולמשך שנתיים לרכבים היברידיים. כלומר, אתם יוצאים מסוכנות הרכב עם מכונית שתלווה אתכם במשך שנה אחת לפחות ללא תיקונים נוספים.

 

טויוטה סלקט נס ציונה / רחובות

 

אחד מהסניפים של טויוטה שבנה לעצמו מוניטין נפלא עם השנים הוא הסניף הממוקם בנס ציונה-רחובות ומשרת הן את תושבי האזור והן עובדים במגוון חברות מוכרות בפארק המדע רחובות. הסניף מציע מגוון גדול של רכבי טויוטה חדשים ורכבים טויוטה יד שנייה במסגרת תוכנית הסלקט הייחודית.

כמות הרכבים אינה מוגבלת לתוכנית וניתן לרכוש באמצעותה את כל הדגמים האהובים כל כך של טויוטה. החל מרכבי הקומפקט וכלה ברכבי הפנאי. ההיצע של הרכבים, עם זאת, משתנה באופן תדיר בהתאם לרכבים המגיעים לחברה כאשר מדי יום נמכרים רכבים נוספים ומוחלפים ברכבים אחרים.

לחברה יש מגוון רחב של רכבים טויוטה היברידים כמו הפריוס והראב 4 ההיברידים המציעים את צריכת הדלק הזולה ביותר לנהגים ומאפשרים לעבור מצריכת בנזין לנסיעה חשמלית בלחיצת כפתור. הרכב, מטעין את עצמו לבד בזמן הנסיעה ואינו מצריך הטענה חוזרת ונשנית כמו רכבים חשמליים.

 

תנאי המימון של סוכנות טויוטה חי מוטורס

 

לא כל נהג יכול להרשות לעצמו לקנות את הרכב בתשלום בודד. לכן, אפשר לרכוש את רכבי טויוטה סלקט בתנאי מימון אטרקטיביים המבוססים על תשלום מקדמה ראשונית גמישה ופרישת תשלומים המבוססת על יכולת התשלום שלכם. בטויוטה קוראים לתוכנית זו Toyota EasyWay משום שהיא הופכת את תהליך רכישת הרכב לקל ופשוט עבור כל אחד.

 
צור קשר
* שדה חובה
שינוי גודל טקסט שינוי ניגודיות הצהרת נגישות
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות