טויוטה סלקט - toyota select

TOYOTA SELECT - הדרך הנכונה לקנות רכב יד שנייה משומש כחדש

גם אם אתם מחפשים מכונית משומשת שלא תאכזב אתכם כדאי שתבחרו בחי מוטורס טויוטה נס ציונה.

ואם אתם מחפשים טויוטה משומשת בואו להכיר את המקום בו תמצאו את כל מגוון דגמי טויוטה, כמו חדשים, לאחר שעברו מעל 155 בדיקות, לאחר טיפולי השבחה ועם אחריות מלאה של היבואן!

אין ספק שכל מי שאי פעם רכש רכב חדש לא ישכח את הרגע המאושר הזה בו מקבלים את המפתחות, קורעים את הניילונים מהמושבים ומסניפים לראשונה את אותו ניחוח חזק ומשכר של מכונית חדשה.

 

עם זאת, כשחושבים על זה בצורה הגיונית, לפחות בכל הנוגע לפן הכלכלי, הגיוני ומשתלם לקנות מכונית משומשת.

אבל מה שנכון בתיאוריה מתברר כלא פשוט כלל במציאות ובדרך למציאת משומשת ראויה, מעבר לבזבוז הזמן בחיפושים אחריה, לא פעם פוגשים בסוחרים סמויים, ברכבים שבניגוד לטענת המוכר עברו קצת יותר מ"דפיקה קלה בחניה" ובעוד הרבה מכוניות שפשוט לא תוחזקו כראוי.

 

מכיוון שכמעט כל אחד מאיתנו חווה או שמע סיפורי זוועה על שוק המשומשות, הרבה אנשים מחליטים מראש לוותר על קניית משומשת, לא לקחת סיכונים, לעשות מאמץ, לשבור חסכון ולקנות רכב חדש מהיבואן ו.. להיות שקטים ורגועים.

 

אבל אפשר גם אחרת. יש מקום אחד בו קונים רכב יד שניה בנס ציונה וברחובות, אבל מרגישים ממש כמו ברכישת רכב חדש מהניילונים.

תכירו את טויוטה סלקט חי מוטורס טויוטה נס ציונה!  

הדבר הקרוב ביותר למכונית חדשה בשוק הרכב הישראלי.

 

למעשה, כל רכב שמתקבל לטויוטה סלקט בנס ציונה, חייב לעמוד בתנאים ובסטנדרטים הגבוהים של טויוטה אירופה לרכבים שמקבלים את ההרשאה של טויוטה סלקט.

 

מה זה טויוטה סלקט?

מדובר בפלטפורמה שנבנתה ופותחה על פי הסטנדרטים הגבוהים של טויוטה אירופה, כאשר כל צוות טויוטה סלקט מקצועי ומיומן וקבל הסמכה מיוחדת של טויוטה אירופה. הצוותים המקצועיים הללו מטפלים בכל רכב מיד שניה בצורה קפדנית ביותר. כל רכב עובר לא פחות מ-155 בדיקות שונות ורק רכבים שעברו בהצלחה את כל התהליך, לא עברו תאונות משמעותיות בעברן וטופלו על פי הוראות היצרן במרכזי השירות המורשים של טויוטה, מתקבלים ל"טויוטה סלקט" וזוכים לתגית "Certified". בנוסף, כל רכב בנזין והיברידי מקבל אחריות מלאה של היבואן* של עד שנתיים ועד 30,000 ק"מ הכוללת גם את רכיב הסוללה של המערכת ההיברידית. 

 

אחריות מלאה של היבואן

במהלך השנים דגמי טויוטה הוכיחו עצמם שוב ושוב וטויוטה הוא מותג הרכב המוביל בישראל, האיכותי והאמין בישראל. בניגוד לשחקנים אחרים בשוק, חברות ליסינג או מגרשי טרייד אין מסויימים, המציעים אחריות קצרה יותר ומוגבלת מאוד בהיקפה לרכבים משומשים בני מקסימום שנתיים-שלוש, בטויוטה סלקט מתקבלות ונהנות מאחריות מלאה גם מכוניות בנות 10 שנים או כאלו שעברו אפילו 185 אלף קילומטרים.

במהלך תקופת האחריות הרוכשים, בדומה לרוכשי מכוניות חדשות, ייהנו גם משירות "טויוטה בדרכים" הזמין 24 שעות ביממה ובכל ימות השבוע וכולל מוקד טלפוני ושירותי דרך לסיוע מיידי במקרה של תאונה או של תקלה שמונעת את המשך הנסיעה.

 

תהליך השבחה מקיף - למה הכוונה?

במערך סלקט לא מסתפקים רק בבחינת מצבו של הרכב המשומש בעת קבלתו,  ולפני המכירה ללקוח הרכבים עוברים תהליך השבחה קפדני - מטיפולים שוטפים וניקוי יסודי, דרך החלפת חלקים מתבלים כמו רפידות בלם ועד לתיקוני פחחות קלים כדי להעניק לרכב מראה ואיכות של רכב  "ממש כמו חדש".

שקיפות מלאה

במקביל, בטויוטה סלקט לא מנסים להסתיר דבר מאחורי המראה הנוצץ וקיימת שקיפות מלאה לגבי היסטוריית הטיפולים והתיקונים שבוצעו במהלך כל חייו של כל רכב המוצע למכירה.

 

מה לגבי מוכרי הרכבים עצמם?

בטויוטה סלקט חי מוטורס נס ציונה לא מסתכלים רק על הרוכש, אלא יודעים להיות הוגנים גם כלפי מי שמעוניינים למכור את הטויוטה שלהם או להשתדרג לחדשה. מי שעומד בסטנדרטים של "טויוטה סלקט" והקפיד לשמור על רכבו במהלך השנים יקבל תמורה כספית ראויה ומכובדת, זאת בניגוד למגרשי מכוניות אחרים בהם מוצעים לא פעם למוכרים מחירים נמוכים ומביכים בתואנות שונות ומשונות.

 

קנייה בטוחה ואמינה

רכבי טויוטה ידועים בשמירת הערך שלהם לאורך זמן, והם נחשבים למוצר חם ומבוקש מאוד לא רק כרכב חדש אלא גם בשוק המשומשות ולקניה בטוחה המבטיחה אמינות מופלגת ושמירה מצוינת על ערך לשנים רבות. רכישה מ"טויוטה סלקט" מבטיחה שתשימו את הידיים על טויוטה מצוינת, אמינה, בדוקה עם המוניטין של המותג היפני והאחריות של היבואן המקומי,  ובכך מאפשרת במחיר של מכונית משומשת לקבל את הדבר הקרוב ביותר למכונית חדשה.

אנו מזמינים אתכם למצוא באתר את הטויוטה שתירצו, לשריין אותה למשך 48 שעות במהלכן להגיע לסוכנות ולהשלים את העסקה. אנו משוכנעים שתהנו מחוויית רכישה והנאה בכל דרך בה תיסעו.

 

 
צור קשר

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

* שדה חובה
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות