דיטיילינג לרכב

 

חדש בחי מוטורס, סוכנות מורשית טויוטה נס ציונה - מחלקת טיפוח ודיטיילינג לחידוש פנימי וחיצוני של הרכב שלכםבאמצעות החומרים האיכותיים והמתקדמים ביותר והמכשור הטכנולוגי החדיש ביותר, הרכב שלכם יוצא חדש ונוצץ!

 

אלו פעולות מבצעת מחלקת הדיטיילינג בחי מוטורס?

✔ ציפוי ננו קרמי להגנה מקסימלית מפני מזיקים

✔ פוליש ווקס

✔ ניקוי מושבי עור/בד

✔ חידוש פנסים


✔ הכנה למכירה והסרת מדבקות

✔ ניקוי וחידוש תא המנוע


מהו דיטיילינג לרכב?
דיטיילינג (ירידה לפרטים באנגלית) הוא ניקיון של הרכב, מבחוץ ומבפנים, ברמה היסודית, המקצועית והגבוהה ביותר שיש. המטרה שלו היא להביא את הרכב למצב כמעט חדש ולעיתים אף מעבר למצבו המקורי.

הטיפול בדייטלינג כולל שימוש בחומרים ייחודיים ואיכותיים, פעולות ניקיון והגנה מיוחדות ועבודה מדוקדקת ומוקפדת של אנשי מקצוע שהינם מומחים בכך.

הטיפול כולל שטיפה ידנית ויסודית של כל הרכב עד לרמה של גרגר אבק או כל פירור או לכלוך שנמצאים במקומות הנסתרים. הניקיון הפנימי ברכב מתבצע באמצעות חומרי ניקוי ייחודיים ואיכותיים המסירים כל סוג של לכלוך על גבי המושבים, הריפודים, השטיחים, התקרה, הדפנות, פנים הדלתות, התאים השונים וכו'.

על גבי המעטפת החיצונית של הרכב מתבצע פוליש באמצעות ווקס וציפוי ננו קרמי. פעולה זו מעלימה לחלוטין כתמים, שריטות ופגיעות שונות במעטפת הרכב. בנוסף, מתבצע חידוש של פנסי הרכב על ידי ליטוש מיוחד ואיכותי.

 

מתי עושים דיטיילינג?

לרוב, בעלי הרכב מחליטים לבצע דיטיילינג באירועים ומקרים מיוחדים, כגון: אחרי קניית הרכב, לפני מכירת הרכב, חגים, כאשר הרכב משמש לחתונה וכו'. יחד עם זאת, חשוב לציין שנכון וחשוב לדאוג לטיפוח של הרכב והגנה עליו באופן מתמיד ולאורך כל הדרך, אם על ידי שטיפה יסודית וניקיון מדוקדק או/ו אם בציפוי הגנה לרכב מכל מיני נזקים ופגעים.

 

 

כדי לבצע דיטיילינג צריך את הידע, המומחיות והחומרים האיכותיים ביותר. 

בסוכנות טויוטה חי מוטורס – הרכב שלכם מקבל את כל אלה ויוצא מחודש לדרך חדשה!

 

לפרטים ותיאום חייגו: 073-7590188

 

אולי יעניין אותכם: פחחות וצבע לרכב | שירות הכנה לטסט | דיטיילינג לרכב.
צור קשר

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

* שדה חובה
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות