קביעת נסיעת התרשמות

מתלבטים איזה רכב לקנות? בואו לנסיעת התרשמות ונעזור לכם להחליט!

בסוכנות טויוטה חי מוטורס תמצאו מגוון רחב של כלי רכב היברידיים וחשמליים מבית טויוטה.
תוכלו למצוא מידע על כל הדגמים של רכבי טויוטה , bZ4x, אייגו x, יאריס קרוס, קורולה Sedan, קורולה Space, יאריס, קאמרי, Toyota C-HR, קורולה קרוס, טויוטה סיטי ואן, ראב4 ועוד.

 

טויוטה מובילה כיום בעולם בתחום הרכבים ההיברידיים בטכנולוגיית HSD, המשלבת בין מנוע בנזין ומנוע חשמלי. עקב השילוב האופטימלי בין מנוע הבנזין למנוע החשמלי, המניע את הגלגלים לטווח של עד שני ק"מ במהירות של עד 50 קמ"ש: הנהיגה שקטה, הביצועים מקסימליים, ההפחתה בזיהום אוויר היא רבה והחיסכון בדלק משמעותי ביותר.

 

מה זה היברידית?

המילה "היברידית", פירושה: שילוב בין שניים. בעברית אנו מכירים את המושג הזה בתור הכלאה. בתחום המוטורי, הכוונה לכלי רכב המשלב בין שני סוגי מנועים: מנוע בנזין המונע על ידי דלקים ומנוע חשמלי. לראשונה, יוצר רכב היברידי על ידי חברת טויוטה, בדגם הפריוס. מכוניות אלה הגיעו לישראל לפני שני עשורים ושינו את עולם התחבורה העולמי. כלי הרכב ההיברידיים מעוצבים ונראים בדיוק כמו כלי רכב המונעים על בנזין, כאשר המנגנון החשמלי החכם המניע את הרכב נמצא בחלק הפנימי. למכוניות אלה מגוון רחב של יתרונות שכדאי להכיר.

 

כמה מנועים יש לרכב היברידי?

רכב היברידי יש שני סוגי מנועים, מנוע הבנזין והמנוע החשמלי הם נפרדים זה מזה אך משולבים זה בזה כך שמערכת הרכב המתוחכמת יודעת לנווט בין שניהם על פי הנתונים. כשהרכב בהאצה – מנוע הבנזין משולב עם החשמלי וכשהרכב בהאטה – הוא עובר למנוע החשמלי בלבד. המערכת המשלבת המתקדמת בעולם מאפשרת לבצע נהיגה חכמה, אופטימלית, יעילה וחסכונית.

 

ב-1997 הושקה המכונית ההיברידית הראשונה – טויוטה פריוס, ומאז הפכה לרכב ההיברידי הנמכר ביותר בעולם. כיום נוסעות ברחבי העולם מעל ל-5 מיליון מכוניות היברידיות, ביניהן טויוטה יאריס היברידית, טויוטה אוריס היברידית ועוד.

 

מה הם היתרונות של טויוטה היברידית? 

למכוניות ההיברידיות יש מגוון רחב של יתרונות, ביניהם: צריכת דלק נמוכה, שמירה על איכות הסביבה באמצעות פליטה מינימלית של חומרים מזהמים, הכפלה של הכוח בזמן עלייה והדממת המנוע בזמן שהמכונית אינה נוסעת. נרחיב על כך מעט:

 

 

 

הרכבים ההיברידיים של טויוטה- כל מה שרצית לדעת

 

 

  

 

 

  

   

 באיזה רכב אתם מתעניינים, מה חשוב לך בבחירת הרכב החדש שלך?

 אנא מלא את הפרטים בטופס ואנחנו בחי מוטורס נשמח לענות על כל השאלות ולעזור בבחירת הרכב הבא שלך!

 
צור קשר
* שדה חובה
שינוי גודל טקסט שינוי ניגודיות הצהרת נגישות
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות